https://www.cvkeskus.ee/593854

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Asfalditööline/mehhanisaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 593854

Tööpakkumise number

593854

Töö kirjeldus

Töötamine teetöölisena ja teerullijuhina;
Teede ja platside asfalteerimine;
Asfaltkatte paigaldamiseks vajaminevate ettevalmistustööde tegemine;
Ehitustöödeks vajamineva väiketehnika (sh. asfaldisaag, vibroplaat) kasutamine;
Nõuetekohane asfaltkatte ehitamine.


Nõudmised kandidaadile

B, C kategooria juhiload;
Hea füüsiline tervis ja pingetaluvus;
Valmisolek töötamiseks üle Eesti erinevatel objektidel;
Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus;
Kiire kohanemis- ja õppimisvõime.

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus teedeehituse valdkonnas ja teadmised asfalteerimistööde tehnoloogiast ning kasutatavast tehnikast.

Sobiva kandidaadina oled oma töös tulemustele orienteeritud, suudad töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas ning oskad oma aega hästi planeerida. Valdad suhtlustasemel eesti keelt. Omad tehnilist taipu.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd ühes Eesti suurimas taristuobjektide ja rajatiste ehitamisele ja hooldamisele keskendunud ettevõttes, väärilist töötasu ja hüvede paketti, kaasaegset töökeskkonda ning professionaalset meeskonda.

Lisainfo:
Projektijuht, Andrus Juhalu +372 525 8906Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. mai 2019
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD

TREV-2 Grupp on Eesti juhtiv taristuehitusettevõte. Meie toimekas ja kokkuhoidev meeskond tegeleb kõigega, mis seotud teede ja erinevate rajatistega - teede, sildade ja muude rajatiste ning raudteede ehitus; teehoole; vee-, kanalisatsiooni- ja küttetorustike ehitus ning ehitusmaterjalide ja liikluskorraldusvahendite tootmine.

TREV-2 Grupp on mitme Eesti viimaste aastate suurima ja märgilise taristuvaldkonna projekti peatöövõtja. Meie tiimi juhtimisel rajatakse esimest tänapäevase kiirtee nõuetele vastavat neljarealist teelõiku Tartu maanteel Kose ja Ardu vahel ning samuti uuendame Tallinna ringteed Lagedi ja Karla vahel. 2018. aasta sügisel avati täielikult uuendatud Gonsiori tänav Tallinna kesklinnas.
Et olla parim partner meie klientidele ja hinnatuim tööandja oma inimestele, oleme kontsernis juurutanud kõige tänapäevasemad kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutusjuhtimissüsteemid, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001. Nende rahvusvaheliste parimate praktikate kasutamist kinnitab Bureau Veritas Eesti sellekohaste sertifikaatidega.

Ettevõttena peame väga lugu ka sellest, milline on meie panus ümbritsevasse keskkonda ja Eesti ühiskonda laiemalt. TREV-2 Grupp on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige ning oleme pälvinud Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbetaseme.