Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797718

Asfalditehase operaator

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asfalditehase operaatori peamiseks ülesandeks on asfaltbetoonsegude tootmine arvuti abil, tehase seadmete hooldus ja remont. Tootmisprotsessi häire või rikke korral kohene tegutsemine.

Ootused kandidaadile

* ootame kandideerijalt töötahet ja vastutustunnet ning valmisolekut töötada meeskonnas

* eeldame head arvutikasutamise oskust, arusaamist elektrisüsteemidest ja tehnilist taipu

* eelistatud on kandidaat, kellel on varasem töökogemus teedeehituse valdkonnas

* vähemalt B kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

* head meeskonda ja stabiilset töökeskkonda

* motiveerivat töötasu vastavalt töötulemustele

* väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#797718