Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518443

Asfaldilaoturi plaadi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laoturiga asfaltbetooni paigaldamine, laoturi plaadi kõrguse reguleerimine
Teede ja platside ehitus (asfalteerimine), tööga seonduvate jooksvate ülesannete täitmine objektil

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus teedeehituse valdkonnas
Töökogemus asfalteerimise laoturiga
Täpsus, kohusetunne, otsustusvõime
Koormus- ja pingetaluvus

Kasuks tuleb
B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat töökollektiivi
Tööd objektidel Eesti piires

Tööpakkumise number
#518443

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2018

Nordecon AS alustas tegevust aastal 1989. Ettevõtte peamisteks tegevusvaldkondadeks on hoonete ja rajatiste ehitamine peatöövõtu ja projektijuhtimise meetodil, infrastruktuuride ja sadamate ehitamine, samuti keskkonna- ja teedeehitus ning läbi tütarettevõtte Nordecon Betoon OÜ ka betoonitööd. Kontsernis töötab üle 700 inimese. Alates 18. maist 2006 on Nordeconi aktsiad noteeritud Tallinna börsil.

Vaata rohkem