Värsked tööpakkumised

Asendusteller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165419

Tööpakkumise number

165419

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna kontorivõrku asendustellereid, kelle töö eesmärgiks on tellerite asendamine ootamatute olukordade puhul (haigused, koolitused, puhkused) Harjumaa piires. Peamisteks tööülesanneteks on klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine ning nõustamine; klientide ootustele ja vajadustele vastavate pangatoodete ja -teenuste aktiivne müümine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame vähemalt kesk- või keskeriharidust, väga hea eesti keele oskust ja vene keele oskust suhtlustasandil, täpsust ja kiirust töös arvutiga ning seda, et oled kohusetundlik, positiivse ellusuhtumisega ja avatud suhtleja.

Pakume toetavaid kolleege, professionaalset meeskonda, tööd rahvusvahelises organisatsioonis, põhjalikku väljaõpet, häid enesetäiendamis– ja karjäärivõimalusi ning konkurentsivõimelist põhi- ja töötulemustest sõltuvat tulemuspalka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2008
Kuulutus sisestati:
23. september 2008

AS SEB Pank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on AS SEB Pank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.