Värsked tööpakkumised

ASENDUSTEENINDAJA RESTORAN-HOTELL valdkonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38993

Tööpakkumise number

38993

Töö kirjeldus

- abivalmis ja sõbralik klientide teenindamine kaubanduses, hotellinduses ja/või restoranis

Nõudmised kandidaadile

Hea asendusteenindaja on:
- alati positiivne ja tahab kliendile meeldejäävat teenindust pakkuda
- abivalmis ja paindlik, tulles appi just kõige vajalikumal hetkel
- kiire reageerimisvõimega ja suudab töötada ka kõige intensiivsemal ja pingelisemal perioodil
- tunneb vastutust oma töö ja klientide ees
- väga hea eesti keele eneseväljendusoskusega
- töötades hotellis või restoranis oskab suhelda elementaarses soome, inglise ja vene keeles
- töötades hotellis või restoranis omab eelnevat töökogemust ettekandja või kelnerina ning omab tervisetõendit

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle suurepärast võimalust saada klienditeeninduskogemusi tuntud, rahvusvahelistes ja pikaajaliste traditsioonidega teenindusettevõtetes Tallinna kesklinnas. Töö toimub vastavalt vajadusele asendades põhikohaga töötajaid nende plaanitud ja ootamatute äraolekute ajal. Tulemusliku töösoorituse korral pakume Sulle uusi võimalusi huvitavate kogemuste saamiseks erinevatest valdkondadest!

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2005

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 71 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie klientideks on tuntud, rahvusvahelised ja pikaajaliste traditsioonidega teenindusettevõtted.