Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301038

Asendussekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte üldtelefonile vastamine ja kõnede edasi suunamine;
  • Külaliste vastuvõtmine;
  • Andmete sisestamine andmebaasidesse (sissetulevad arved);
  • Posti töötlemine (saabuvad ja väljaminevad kirjad, pakid);
  • Kontoritarvete jms. olemasolu eest hoolitsemine;
  • Kontori korrashoiul silma peal hoidmine (köök, nõupidamisteruumid jne.);
  • Kolleegide assisteerimine igapäevaselt.

Ootused kandidaadile

  • Arvutikasutamise oskus (Windows) kesktasemel;
  • Perfektne eesti keele oskus;
  • Vene keele oskus suhtlemistasandil;
  • Inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Tehniliste vahendite kasutamise oskus (paljundusmasin jms.);
  • Korrektsus, täpsus, paindlikkus;
  • Väga hea suhtlemisoskus, viisakus, kohusetundlikkus, usaldusväärsus;
  • Korra -ja kvaliteedipüüdlus, koostööoskus, korrektne välimus ja käitumine.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas;
  • Kaasaegseid töötingimusi;
  • Tööaeg 9.00 - 17.00.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Varasem sekretäritöö kogemus.

Tööpakkumise number
#301038

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
10. märts 2013
Kuulutus sisestati:
7. märts 2013

Personaliotsingufirma Recruitment Estonia OÜ otsib oma klientide ettevõtetesse asendussekretäre.

Vaata rohkem