Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69899

Asendussekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Üldine bürootöö korraldamine
  • Üldtelefonile vastamine ja kõnede suunamine
  • Sissetuleva-väljamineva posti registreerimine ja selekteerimine
  • Kirjade, fakside jt dokumentide koostamine
  • Külaliste teenindamine
  • Ettevõtte töötajate töölähetustega seonduv asjaajamine

Ootused kandidaadile

  • Kutsealane haridus ja/või eelnev töökogemus
  • Väga hea eesti keele oskus, inglise- ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Arvutikasutamise oskus kontoritarkvara tasemel
  • Suhtlemisvalmidus, sõbralikkus
  • Vastutulelikkus
  • Korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Vajame asendussekretäri perioodiks 26.06 - 21.07.2006.

Tööpakkumise number
#69899