Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642368

Asenduspuhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 28. veebruar 2020
Kuulutus aegub:29. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesandeks on heakorra tagamine ja hooldus- ning valvekoristuse teostamine meie kliendi erinevatel objektidel üld-, olme ja sanitaarruumides vastavalt tööjuhendile.

Asenduspuhastusteenindaja 1 objektideks on erinevad büroo- ja kaubanduspinnad ning tootmisettevõtted, Tallinnas ja Harjumaal. Töötasu 1000 eur/kuus bruto.

Asenduspuhastusteenindaja 2 objektideks on riigiasutuste hooned ja bürood ning seetõttu vajalik Eesti kodakondsus ning laitmatu taust. Töötasu 5,00 eurot/tunnis bruto.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus puhastusvaldkonnas.

Omalt poolt pakume: tööks vajalikku väljaõpet, mugavat ja korralikku tööriietust, kaasaegseid töövahendeid ning erinevaid ettevõttepoolseid soodustusi. Lisaks kindlat töötasu ja sotsiaalset garantiid. Tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi.

Tööpakkumise number
#642368

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2020

Me oleme kinnisvarakeskkonna juhtimise ettevõte. Meie kireks on kvaliteetse elu- ja töökeskkonna loomine ning oma klientide vara eest hoolitsemine ja selle parendamine.

Vaata rohkem