Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673567

Asendusperevanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 27. oktoober 2020
Kuulutus aegub:22. november 2020

Töö kirjeldus

Sa elad peremajas koos laste ja noortega kuni 11 ööpäeva kuus (järjest vähemalt viis ööpäeva). Sa osutad teenust erinevate peremajade peredele. Perevanemana/asendusperevanemana korraldad Sa igapäevast pereelu kuni kuuele lapsele ja noorele, neid suunates ja toetades.

Ootused kandidaadile

  • vanust vähemalt 25 eluaastat;
  • vähemalt keskharidus;
  • kogemus ja teadmised töös laste ja noortega;
  • eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel;
  • vene keele oskus väga heal suhtlustasemel;
  • valmisolek täiendkoolitusteks ja pikaajaliseks töösuhteks;
  • arvuti kasutamise oskus;

    Kasuks tuleb pedagoogiline või sotsiaaltöö alane haridus, autojuhiload ja sõidukogemus.
    Töökoht asub Tallinnas. Suurepärane töötamise võimalus ka väljaspool Tallinnat elavatele inimestele.

Pakume Sulle võimalust teha stabiilset ja tähendusrikast tööd, 35 kalendripäeva puhkust, soodustingimustel sportimisvõimalusi, täiendkoolitusi ja töönõustamist, kaasaegset töökeskkonda, võimalust kaasa rääkida asutuse arengus, üksteist hoidvat suhtumist ja koostööd.

Tööpakkumise number
#673567

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja arenev laste hoolekandeasutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel. Meie missioon on luua eluterve keskkond ja pakkuda asjatundlikku abi vanemliku hoolitsuseta lastele ja noortele, toimetulekuraskustes ning puuetega lastega peredele.

Vaata rohkem