Värsked tööpakkumised

Asendusõpetajaõpetaja (algkl)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187604

Tööpakkumise number

187604

Töö kirjeldus

Õpetajal tuleb põhiliselt asendada haigestunud algklasside õpetajat ( 3. kl) . Koormus 0,9 ametikohta. leping tähtajaline

Nõudmised kandidaadile

oskus töötada õpilastega. Erihariduse puudumisel nõutav eelnev töökogemus

Klassis 23 õpilast. Võimalused täiendkoolituseks. Pakume vajadusel elamispinda 1-toalises ametikorteris.

Lisainfo

kandideerimiseks esitada:

1) haridust tõendavate dokumentide koopiad
2) CV
3) muud kvalifikatsiooni tõendavad tdokumendid

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
25. november 2009
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
vähemalt, palk sõltub oluliselt kvalifikatsioonist, tarifitseeritud koormusest ja tööpanusest

Kehtna Põhikoolis õpib 170 õpilast ja töötab ja 18 õpetajat. Kool on jätkusuutlik ja õpilaste arvu liigne vähenemine meid ei ohusta . Õpilaste ja õpetajate koostöö on olnud tulemuslik ja õpilased on konkurentsivõimelised. Seetõttu toimub koolis nii mõndagi huvitavat. Koolil on aktiivsed rahvusvahelised kontaktid mitmetes ühisprojektide osalemise kaudu. Ükski hea idee pole meie juures realiseerimata jäänud. Kool asub arenevas asulas Kehtnas, maakonnakeskusest Raplast 10 km kaugusel.