Värsked tööpakkumised

Asendusõpetaja (ajalugu, loodusõpetus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211199

Tööpakkumise number

211199

Töö kirjeldus

Ajaloo õpetaja asendamine. Ühiskonnaõpetuse ja ajaloo tunnid 5. - 9 . klassini (15 tundi). Võimalus õpetada loodusõpetust 5. - 7. klassis (9 tundi). Töötajaga
sõlmitakse tähtajaline tööleping ( periood kuni 3a)

Nõudmised kandidaadile

Vastavus pedagoogide kvalifikatsiooninõuetele

Võimalused täiendkoolituseks. Pakume vajadusel elamispinda 1-toalises ametikorteris.

Lisainfo

kandideerimiseks esitada:

1) haridust tõendavate dokumentide koopiad
2) CV
3) muud kvalifikatsiooni tõendavad tdokumendid

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
3. november 2010
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 12000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
vähemalt, palk sõltub oluliselt kvalifikatsioonist, tarifitseeritud koormusest ja tööpanusest

Kehtna Põhikoolis õpib 170 õpilast ja töötab ja 20 õpetajat. Kool on jätkusuutlik ja õpilaste arvu liigne vähenemine meid ei ohusta . Õpilaste ja õpetajate koostöö
on olnud tulemuslik ja õpilased on konkurentsivõimelised. Seetõttu toimub koolis nii mõndagi huvitavat. Koolil on aktiivsed rahvusvahelised kontaktid mitmetes
ühisprojektide osalemise kaudu. Ükski hea idee pole meie juures realiseerimata jäänud. Kool asub arenevas asulas Kehtnas, maakonnakeskusest Raplast 10
km kaugusel.