Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #194951

Asendushooldaja suveperioodiks

CVKeskus.ee klient
Suurbritannia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanurite hooldamine nende kodudes: söögitegemine, rohtude ostmine ja annustamine, pesemine jms.

Nõudmised kandidaadile

Inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
Autojuhiload
Abivalmidus, empaatiavõime, korrektne, hea suhtlemisoskus
Kasuks tuleb:
erialane haridus ja/või kogemus

Ettevõte pakub

Majutust,
Ametiautot,
Treeningut

Lisainfo

Vajatakse asendushooldajaid suveperioodiks. Tööle asumise aeg juuni 2010.

Tööpakkumise number
#194951

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
14. mai 2010
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2010

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenuseid: personaliotsingu täisteenus, perosnali sihtotsing, personaliotsingu konsultatsiooni- ja reklaamiteenus. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt: www.staff.ee

Vaata rohkem