Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243859

Asendusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte büroo tegevuste koordineerimine(asjaajamise korraldamine);
  • Kliendipäringutega tegelemine e-maili ja tel. teel, kõnede edasisuunamine;
  • Vajadusel kontoritarvete, joogivee jms. tellimine;
  • Müügiarvete, lepingute ja aktide arhiveerkmine;
  • Ürituste korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • Kesk-eri või kõrgem haridus;
  • Asjaajamisalased põhiteadmised ja oskused;
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel;
  • Tööks vajalike teksti -ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • Hea suhtlemis-ja eneseväljendusoskus, hea kohanemis-ja koostöövõime, kõrge stressitaluvus, kohusetunne, usaldusväärsus;
  • Efektiivse ajakasutuse oskus s.h. suutlikkus etteantud aja piires toime tulla rutiinsete, täpsust ja korrektsust nõudvate tööülesannetega.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu;
  • Kaasaegseid töötingimusi pidevalt kasvavas ja arenevas ettevõttes;
  • Sõbralikku meeskonda;
  • Huvitavat -ja mitmekülgset tööd.

Lisainfo

  • tegemist on ajutise, ühekuulise asendusega ajavahemikul 23.01.-20.02.2012.

Tööpakkumise number
#243859

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. november 2011
Kuulutus sisestati:
8. november 2011

Personaliotsingufirma CVO Recruitment otsib oma kliendi ettevõttesse asendusassistenti.

Vaata rohkem