Värsked tööpakkumised

Asendusarst Eestis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111967

Tööpakkumise number

111967

Töö kirjeldus

Perearsti asendamine pikemal või lühemal perioodil, perearsti tööülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

* arsti diplom
* kehtiv registritõend
* pingetaluvus ja kiire sisseelamisvõime
* soovitav on maakonnas töötamise korral oma transpordi olemasolu

* võimalust saada paremat kontakti potentsiaalsete tööandjatega ning sellega muuta oma töötamise võimalusi mitmekülgsemaks
* võimalust tutvuda tulevase töökohaga enne lepingu sõlmimist
* tuge ja nõustamist enne tööle asumist ning töötamise ajal

Lisainfo

* Enne tööpakkumise tegemist kutsume Teid töövestlusele meie kontorisse Tallinnas või erandjuhul Tartus.
* Kui sobiv tööpakkumine on olemas, siis korraldame soovi korral töövestluse tervishoiuasutuse / perearsti ja töötaja vahel.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
27. september 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2007

PUUMEDI OÜ on tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud meditsiinitöötajate vahendamisele Soome ja alates 2007. aasta suvest ka Eestisse. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal.

Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apeegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid-oma eriala spetsialiste.

Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele