Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61752

Asekantsleri vanemabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi otsib oma meeskonda põllumajandus- ja kaubanduspoliitika asekantsleri vanemabi ja toiduohutuse asekantsleri vanemabi, kelle teenistuskohustuseks on ministeeriumi asjaajamiskorrast tulenevate ülesannete täitmine, põllumajandus- ja kaubanduspoliitika asekantsleri ja toiduohutuse asekantsleri töös vajalike tehniliste ülesannete täitmine, asekantsleri külaliste teenindamine ning teabe vahendamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 eluaastat;
- kõrgharidust;
- riigiasutuste asjaajamiskorra aluste tundmist;
- ülevaate omamist infosüsteemidest;
- asjaajamis- ja sekretäri töö kogemust;
- töökogemust vähemalt kaks aastat;
- dokumendihaldusprogrammide kasutamise oskust;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või prantsuse keele) oskust;
- head suhtlemisoskust ja kohusetunnet;
- algatusvõimet, avatust uuendustele ja meeskonnatöö valmidust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Ametipalga alampiir on 6310 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 26. märtsiks 2006. a. Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 või 6 256 105.

Tööpakkumise number
#61752