Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66419

Asbestieemaldaja/-lammutaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime ehituskogemusega töötajaid asbestilammutustöödele Soome. Objektid asuvad peamiselt Helsingis ja selle lähipiirkonnas.

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane väljaõpe ja töökogemus;
  • korrektsus, ausus ja kohusetunne;
  • valmisolek viibida töölähetusel ja sooritada asbestieemaldamistöid;
  • kasuks tuleb soome keele oskus;

  • TESi (kollektiivleping) järgset töötasu: alates 8,71 €/h bruto + päevaraha ja vastavalt koolitusele ja kogemusele lisatasu,
  • väljaõpet: asbestilammutus-, tööohutus- ja tuletöökoolitus;
  • kaitsevarustust ja töövahendeid tööandja poolt;
  • elamist tööandja kulul;

Lisainfo

Huvi korral küsi lisa! Külastage meie kodulehte www.uniq-u.com ja registreerige ennast meie andmebaasi.

Tööpakkumise number
#66419

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2006
Kuulutus sisestati:
5. mai 2006

Uniq U on rahvusvaheline personaliotsingu firma. Otsime pidevalt erinevatele erialadele inimesi tööle nii Eestis kui ka välismaal.

Värbame ja vahendame personali välismaal paiknevatele koostööpartneritele ja ettevõtetele. Samuti otsime inimesi erinevatele ametikohtadele ka Eestis.

Vaata rohkem