Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #419948

Asbesti lammutaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Aspesti lammutus
-Töö algab koheselt.

Ootused kandidaadile

-Varasem töökogemus Soomes.
-Soome keele oskus suhtlustasandil.
-Aspesti lammutustööde luba.
-Tööturvalisuskaart.

Ettevõte pakub

-Tasuta majutust.
-Sõidukulude hüvitis 65€/kuus.

Tööpakkumise number
#419948

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Kuni 14 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. mai 2016
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2016

Rent Service OÜ põhitegevuseks on tööjõu rentimine Eesti, Soome, Rootsi ja Norra. Oleme kogenud meeskond, kes hoolib oma klientidest ja töötajatest. Meie eesmärk on koostööpartnerite nõudmiste täitmine parimal viisil ja töötajate erialaste oskuste efektiivseim rakendamine.

Vaata rohkem