Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #424966

ASBESTI (eemaldaja) tööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Helsingi piirkonnas pakkuda tööd Asbesti eemaldajatele

Ootused kandidaadile

Töökogemus ASBESTI alal, tööturvalisuse kaart.

Ettevõte pakub

Palk 12.00-13.00 eur/h.
Ametlik leping
Tagatakse majutus

Tööd pikaks ajaks!

Lisainfo

tööle kohe!

Tööpakkumise number
#424966

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 12 - 13 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
25. mai 2016

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131

Vaata rohkem