Värsked tööpakkumised

As3 programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234188

Tööpakkumise number

234188

Töö kirjeldus

- E-kursuste terviklike mootorite programmeerimine.
- Keerukamate interaktiivsete ülesannete programmeerimine
- Teostatud programmeerimislahenduste arendamine ning uute väljatöötamine.
- Igapäeavane tööde planeerimises ja aruteludes osalemine.

Nõudmised kandidaadile

- AS3 objektipõhise programmeerimise oskus
- Omandatud või omandamisel IT-alane kõrgharidus
- Valmisolek lühikese ajaga omandada SCORM-iga ühilduvate lahenduste programmeerimise oskus
- Ausus, kohusetundlikkus ja pühendumine oma tööle
- Inglise keele oskus arusaamise ja enese väljendamise tasandil.
- Senine erialane töökogemus

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd
- Paindlikku töökorraldust
- Meeldivat töökeskkonda
- Tööle vastavat korralikku töötasu

Asukoht:
Välismaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. august 2011
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2011

Chiron Media on Norra-Eesti e-õppe firma, mille peamiseks tooteks on e-kursused üksikisikutele ja organisatsioonidele.
Lähemalt meie kohta: www.c-m.no ja www.chironmediashop.com

Pakume tööd AS3 programmeerijale, kelle tööülesanneteks on e-kursuste üldlahenduse (mootori) programmeerimine ning
arendus AS3-s.

E-kursuste mootorilahendustega töötab meie ettevõttes kaks põhikohaga AS3 programmeerijat. "Mootor" tähendab meie
jaoks flashi rakendust, mis mängib maha swf-animatsioone, swf interaktiivseid ülesandeid, flv-videosid. Lisaks sisaldab
mootor teste, eksamit jm erilahendusi. Mootor peab sisaldama etteantud avigeerimise- ning kasutaja tegevuste meeldejätmise
funktsioone (kursusega seotud sisukord, play-pause, läbituse meelespidamine, edasi-tagasi navigeerimine jne).
Mootori interface peab järgima disaineri poolt etteantud kujundust. Mootor peab suhtlema andmebaasiga läbi SCORM-i.
Mootor peab olema programmeeritud bjektipõhiselt ning see tuleb kommenteerida nii, et sama mootoriga saaksid töötada ka teised.

Kuna tööde maht on kasvav, siis vajame juurde veel ühte AS3 programmeerijat. Esialgu plaanime alustada koostööd
projektipõhiselt, heade töötulemuste korral on võimalik, et pakume põhikohaga tööd.