Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195392

AS3 programmeerija

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Flashis ActionScript 3-s e-kursuste programmeerimine.
- Koostöö projektijuhtide, manuskripti kirjutajate, disainerite ja teiste kaastöötajatega.
- Näidet meie e-kursusest vaadake siit: http://www.c-m.no/online/soft/FSE07_est/

Ootused kandidaadile

- Kandideerimise eelduseks on proovitöö tegemine ja ankeedi täitmine - laadige maha vajalikud dokumendid siit: http://www.c-m.no/cv/as3/
- ActionScript 3 programmeerimise oskus
- Huvi programmeerimise vastu ning soov ennast arendada
- Inglise keele oskus arusaamise ja enese väljendamise tasandil
- Ausus, kohustundlikkus, heatahtlik suhtumine kaastöötajatesse

Ettevõte pakub

- Skandinaavia ettevõttele omast töötajakesksust
- Paindlikku töökorraldust
- Võimalust keskenduda oma töö heale teostusele

Tööpakkumise number
#195392

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2010
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2010
Lisainfo palga kohta:
Oskustele ning tööle vastav korralik töötasu.

Chiron Media on Norra-Eesti e-õppe firma, mille peamiseks tooteks on e-kursused üksikisikutele ja organisatsioonidele. Lähemalt meie ettevõtte ning e-kursuste kohta vaadake www.c-m.no ja www.chironmediashop.com

Soovime olla oma töötajatele hinnatud tööandja ning pakkuda oma klientidele kõrgel tasemel tooteid.

Otsime oma meeskonda ActionScript3 programmeerijat, kelle tööülesanneteks on e-kursuste programmeerimine ning arendus.

Kandideerimise eelduseks on proovitöö tegemine ja ankeedi täitmine - laadige maha vajalikud dokumendid siit: http://www.c-m.no/cv/as3/

Vaata rohkem