Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278111

AS Nissi Soojus juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte igapäevane juhtimine, sooja- ja veemajanduse töö korraldamine, Ühtekuuluvusfondi veemajandusprojekti eduka täideviimise tagamine, suhtlemine klientide ja tarnijatega.

Ootused kandidaadile

Tehniline kõrgharidus, hea suhtlusoskus, pingetaluvus, kohusetundlikkus. Kasuks tuleb eelnev juhtimiskogemus, praktiline kogemus Euroopa Liidu tõukefondide projektide elluviimisel.

Ettevõte pakub

mitmekesist ja huvitavat tööd, kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#278111