Arvutivõrkude hooldustehnik
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636297

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ettevõtte infosüsteemide ja riistvara efektiivse ja tõrgeteta töö tagamine;
* Tehnika-, infosüsteemide ja riistvara hooldus ja arendamine;
* Mänguautomaatide remont, hooldus ja kontroll;
* Remondiks vajaminevate varuosade tellimine ja hankimine.

Ootused kandidaadile

* Vähemalt 21-aastane;
* B-kategooria juhiluba;
* Vähemalt erialane keskharidus, kasuks tuleb IT –alane töökogemus;
* Väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
* Õppimissoov ja –võime, oskus efektiivseks ajakasutuseks, kõrge pinge- ja rutiinitaluvus, täpsus, koostöötahe ja –võime

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* Vajadusel tööandjapoolset väljaõpet
* Tööd graafiku alusel
* Eesti-siseseid töölähetusi
* Konkurentsivõimelist töötasu
* Sporditoetust ja boonuspreemiat

Tööpakkumise number
#636297

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

OÜ Novoloto kuulub maailma ühte suurimasse mänge- ja mänguautomaate tootvasse kontserni, kus ligi 50 erinevas riigis töötab üle 30 000 inimese. Eestis opereerib ettevõte 22 kasiinot. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Kohtla- Järvel, Narvas ja Viljandis.

Vaata rohkem