Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59314

Arvutivõrgu tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • IT seadmetele (arvutid, printerid, eriseadmed) võrguühenduste loomine ja/või ümberseadistamine
  • Arvutivõrgu vigade leidmine ja kõrvaldamine
  • Plaaniliste ja plaaniväliste arvutivõrgu hooldustööde läbiviimine
  • Oma tegevuse dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

  • Ettekujutus Etherneti standardile vastavatest arvutivõrkudest
  • Levinud arvutivõrgu riistvara tööpõhimõtete mõistmine
  • Täpsus ja korrektsus, kohusetundlikkus
  • Kiire mõtlemine ja tegutsemine, pingetaluvus
  • Teenindamise oskus ja soov
  • Erialase inglise keele oskus
  • Suuline ja kirjalik väljendusoskus eesti keeles
  • Eeliseks on suulise vene keele oskus
  • Kasuks tuleb varasem kogemus arvutivõrkude ehitamisel
  • Kasuks tuleb Elcoteqis kasutatavate rakenduste, protsesside ja struktuuri tundmine

Ettevõte pakub

  • Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
  • Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
  • Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
  • Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#59314