Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212404

Arvutitehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arvutikomplektide, -komponentide ja –lisaseadmete testimine, vigade leidmine ja nende kõrvaldamine;
  • Tarkvara installeerimis- ja hooldustööde teostamine;
  • Klientide asjatundlik nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • Teadmised arvutite riist- ja tarkvarast;
  • Arvutialane tehniline taiplikkus;
  • Oskus leida probleemidele lahendusi kasutades erinevaid otsingumootoreid;
  • Tahe ennast tööalaselt täiendada;
  • Hea eesti keele oskus ja suhtlustasandil vene keele oskus;
  • Vastutus- ja kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

  • Tööd jätkusuutlikus ja pidevalt arenevas valdkonnas;
  • Eneseteostust ja arenguvõimalusi;
  • Lisaks palgale tulemuspalka.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#212404