Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #96719

Arvutispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne osalemine meeskonnatöös
arveldamine klientidega
klientide abistamine ja nõustamine
klientide konsulteerimine
klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
töö arvutiga(programmide AutoCad,Corel Draw, Adobe Acrobat tundmine)
trükitööd

Ootused kandidaadile

ausus
eesti keele oskus
hea pingetaluvus
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus
õppimisvalmidus
positiivne ellusuhtumine
sõbralikkus ja optimistlikkus
täpsus
teenidusvalmidus

Ettevõte pakub

arenguvõimalusi
kaasaegset töökeskkonda
sõbralikku kollektiivi
tasu vastavalt töötulemustele
vaheldusrikast ja huvitavat tööd

Lisainfo

Ootame kandidaadilt eelkõige AutoCad failidega opereerimise oskust kesktasemel.

Tööpakkumise number
#96719

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. märts 2007
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2007

OÜ Hoobeks on kaasaegne kiirestiarenev ettevõtte, mis tegutseb edukalt paljundusteenuste turul Tartu linnas alates 1993.aastast. 1998.aastal OÜ Hoobeks sai Tartu linnas esimeseks ettevõtteks, mis pakkus suureformaadilisi paljundustöid. Osaühingu põhitegevuseks on kõikvõimalikutes formaatides paljundustööd, etiketide trükkimine ja ka välisreklaam. Pakume ka erinevaid köitmisvõimalusi ning dokumentide kilesse paneku teenust. Meil olemasolev tehnika võimaldab teostada kõrgekvaliteedilist tööd konkurentsivõimeliste hindadega.Praegusel ajal meie klientideks on saanud peaaegu kõik Lõuna-Eesti ehitus- ja projekteerimisettevõtted.

Vaata rohkem