Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26510

Arvutispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

> infotehnoloogiaalaste ekspertiiside tegemine
> arvutustehnika jooksva hoolduse korraldamine

Ootused kandidaadile

> tehniline kõrgharidus või selle omandamine lõpetamisjärgus
> programeerimiskogemus
> analüüsivõime ja objektiivsus
> hea inglise ja vene keele oskus
> eesti keele oskus kõrgtasemel
> eelistatud vanus alates 23. eluaastast

Ettevõte pakub

> perspektiivset tegevusvaldkonda
> riigiametniku palka ja riigiametnikele laienevaid soodustusi
> kaasaegset ja arenevat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#26510