Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54980

Arvutispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- riist- ja tarkvara installeerimine ja hooldus
- asutuse arvutivõrgu ja riistvara hooldus
- spetsiaaltarkvara ja kontoritarkvara installeerimine ja hooldus

Ootused kandidaadile

  • Üldteadmised Windows 2003 Serverist, tulemüüridest,võrguseadmetest ;
  • Windows XP, Linuxi keskkonna tundmine spetsialisti tasemel;
  • täpsus probleemide lahendamisel;
  • meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus;
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • õppimis- ja arenemisvõimalusi;
  • kaasaegset töökeskkonda;

Tööpakkumise number
#54980

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
15. november 2005

Medicum on suurim haiglavälist arsti- ja õendusabi pakkuv tervishoiuasutus Eestis. Medicumis on 460 töötajat ning ligi 100 000 nimega patsiendiregister. Medicum on kaubamärk, mis ühendab AS Lasnamäe Tervisekeskust, AS Lasnamäe Perearstikeskust ja OÜ Koduõde

Vaata rohkem