Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58605

Arvutispetsialist

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Microsoft 2003 serveri domeeni haldamine
Microsoft Exchange 2003 haldamine
kooli kodulehekülje haldamine
arvutivõrgu töökorras hoidmine ja turvalisuse tagamine
infotehnoloogiaalase töö korraldamine koolis

Ootused kandidaadile

infotehnoloogialane haridus
PHP+MySQL tundmine
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

täiendõpet
tööd meeldivas ja arenevas kollektiivis

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada 6.veebruariks:
1. Avaldus kandideerimiseks
2. CV
3. Haridust ja täiendõpet tõendavate dokumentide koopiad

Tööpakkumise number
#58605