Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198284

ARVUTIRINGI JUHENDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Audentese Huvikeskus otsib oma meeskonda arvutiringi juhendajat, kes annab tunde kooliõpilastele.
Huviringid töötavad septembrist maini, 1-2korda nädalas, korraga 2x45 min.

Ootused kandidaadile

  • vastava kvalifikatsiooni olemasolu
  • arvutiringi juhtimise kogemus
  • soovi ja oskust töötada lastega;
  • oskust mõista ja suunata õpilase arenguvajadusi;
  • empaatiavõimet.

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda;
  • paindlikku tööaega
  • häid võimalusi tervise edendamiseks (kergejõustikuareen)
  • meeleolukaid ühisüritusi

Lisainfo

Ühendust võetakse vaid väljavalitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#198284

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
13. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
27. mai 2010

Audentese Huvikeskus pakub mitmekülgseid arengu- ja õppimisvõimalusi alates esimesest elukuust beebiklubis, 2-7aastastele lastele koolieelikute arendusrühmades ning kooliõpilastele mitmetes huvialaringises ja vaba aja tegevustes.

Vaata rohkem