Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196314

Arvutiõpetuse lektor

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd arvutiõpetuse lektorile, kelle peamiseks tööülesandeks on arvutiõpetuse tundide ettevalmistamine, läbiviimine ja (üli)õpilastele iseseisva töö kohta tagasiside andmine. Lektoril on ka arendustöö ja lõputööde juhendamise kohustus.

Nõudmised kandidaadile

Nõuded lektorile
Omab vähemalt magistrikraadi või vastavat kvalifikatsiooni.
Omab vähemalt viie aastast pedagoogilise töö kogemust või pedagoogilist ettevalmistust.
Omab vähemalt kolmeaastast erialase praktilise töö kogemust.
Omab üliõpilaste juhendamise (kursuse-, lõputöö) kogemust.
Valdab eesti keelt kõrgtasemel.
Valdab vene ja ühte EL keelt tööalase suhtlemise tasemel.

Kasuks tuleb kui kandidaadil on teadmised veebiprogrammeerimisest, SQL-ist, andmeturvest, tarkvara arendusest, riistvarast ja arvutivõrkudest.

Tedamised majandusmatemaatikast annavad võimaluse töötada täistööajaga.

Ettevõte pakub

Kaasaja nõuetele vastavat töökeskkonda;
Pedagoogilisi ja erialaseid koolitusi.

Lisainfo

Arvutiõpetuse lektor kuulub ettevõtluse- ja majandusarvestuse õppetooli õppejõudude hulka. Õpetada tuleb kõikidel erialadel. Õppegrupid on erineva tasemega. Õppegrupi suurus on kuni 20 (üli)õpilast.

Tööpakkumise number
#196314

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 14000 - 16000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. mai 2010
Kuulutus sisestati:
6. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
Palk sõltub haridustasemest

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool on Lääne-Virumaal Mõdrikul kutseõpet ja rakenduskõrgharidust ning täiskasvanute täiend- ja ümberõpet pakkuv, Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas tegutsev riiklik rakenduskõrgkool, kes alustas tegevust riikliku rakenduskõrgkoolina 03. septembril 2007. aastal. Enne seda kandis kool Lääne-Virumaa Kutsekõrgkooli nimetust ning tegutses kutseõppeasutusena. Koolis õpib 1100 üliõpilast ja õpilast ning töötab 60 inimest.

Vaata rohkem