Arvutiõpetaja
Tööpakkumise number #737085

1
ITKOOL OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

ITkooli otsib arvutiõpetajat laste ja täiskasvanute tundide ja koolituste  läbiviimiseks eesti ja vene keeles. Tööd pakume vastavalt õppegraafikule.

Ootused kandidaadile

- arvutioskus kõrgtasemel
- eelnev töökogemus, soovitavalt hariduses või koolitusfirmas
- hea suhtlemisoskus, korrektsus, kohusetundlikkus
- oskused ühes või mitmes valdkonnas: Programmeerimine (Python, C#, Java), Veebidisain ja programmeerimine (PHP, HTML, CSS, JavaScript, JQuery, CMS), 3D modelleerimine (Blender, 3D-Max), Arvutimängude arendus (Unity 3D, Unreal Engine), Arvutigraafika, Videotöötlus

Ettevõte pakub

- huvitavat töökeskkonda noorte ja loovate inimeste hulgas
- eneseteostusvõimalust
- töö kaasaegses keskkonnas
- töö haridusalaste projektidega
- paindliku tööaega

Tööpakkumise number
#737085