Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439249

Arvutiõpetaja. Koolitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Omis otsib järgmiste valdkondade infotehnoloogia spetsialistide koolitajaid/koostööpartnereid
1.Veebilehtede loomine kasutades erinevaid platvorme ja programmeerimiskeeli (eesti ja vene keeles);
2. Adobe programmid algajatele ja edasijõudnutele (eesti ja vene keeles);
3. MS Office 2013/2016 baasil algajatele ja edasijõudnutele (eesti ja vene keeles).
4. Raamatupidamine arvutil raamatupidamisprogrammidega
Tööd pakume komplekteeritud gruppde täitumisel vastavalt õppegraafikule.
Koolitused toimuvad Tallinna kesklinnas 2-3 korda nädalas, hommikuti või õhtuti, korraga 3-4 tundi. Õppegraafiku koostamisel arvestame võimalusel õpetaja soovidega.

Ootused kandidaadile

Haridustase - bakalaureus
Hariduse valdkond - infotehnoloogia, arvutiteadused
Nõutav varasem töökogemus samal ametialal - pole oluline
Keeleoskus - eesti (kõnes kõrgtase, kirjas kõrgtase -eesti grupp)
vene (kõnes kõrgtase, kirjas kõrgtase vene grupp)
Arvutioskus: e-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara, arvutigraafika, programmeerimine, võrgu administreerimine, majandustarkvara

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd kiirelt arenevas valdkonnas.
Tööks on tagatud vajalikud töövahendid ja motiveeriv töötasu

Tööpakkumise number
#439249

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 12 - 20 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
5. september 2016

Omis OÜ eesmärk on õpetada soovijatele arvutikasutamist, eriti neile kes vajavad oma erialal arvutioskust või otsivad uut töökohta mis eeldab töötamist arvutil.

Vaata rohkem