Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39620

Arvutikooli projektijuht-koolitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvutikooli operatiivtöö juhtimine:

  • aktiivne müügiprotsessis osalemine
  • müügipakkumiste tegemine
  • kliendisuhete loomine ja hoidmine
  • kliendi koolitusvajaduse selgitamine
  • arvutikasutajate koolitus edasijõudnu tasemel (MS OFFICE)
  • koolitajate töö koordineerimine
  • kursuste ettevalmistamine ja korraldamine
  • veebilehe hooldamine ja täiendamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (pedagoogiline, andragoogika või IT)
  • eelnev töökogemus arvutikoolitajana (min 1 aasta)
  • professionaalne arvutikasutamise oskus
  • aktiivne ja loov suhtumine töösse
  • algatusvõime, iseseisvus ja aktiivsus oma töövaldkonda edasi arendada
  • ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • eesti, inglise, vene keele hea suuline ja kirjalik oskus
  • esinemis- ja läbirääkimisoskus
  • organiseerimis- ja arenguvõime

Ettevõte pakub

  • aktiivset eneseteostusvõimalust
  • arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • head koostöömeeskonda

Lisainfo

Ühiste koolitusprojektide korraldamine koostöös Audentes Arikoga, Audentese Ülikooliga ja Concordia Audentesega.

Tööpakkumise number
#39620