Värsked tööpakkumised

Arvutikeskuse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26633

Tööpakkumise number

26633

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub:

• arvutiklassi tegevuse juhtimine ja arendamine
• arvutiõppe läbiviimine - algtaseme ja kujunduse rakendusprogrammide õpetamine
• arvutipargi arendustegevus ja hangete tegemine
• arvutipargi remondi ja hoolduse koordineerimine ning selle läbiviimise kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

• IT-alane haridus
• inglise keele oskus
• täpsus, korrektsus, pühendumus
• positiivne ellusuhtumine ja hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Pakume vaheldusrikast tööd huvitavas keskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus hiljemalt 08. veebruariks 2004.a. Tartu mnt.1, 10145 Tallinn, personaliosakond või e-maili aadressil: kerli@artun.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2004