Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64894

Arvutijuhtimisega sae operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vineermaterjali etteandmine arvutijuhtimisega saele ning vajalike tööoperatsioonide tegemine
arvuti tööprogrammide seadistamine

Ootused kandidaadile

  • hea arvutioskus, tugeval tasele Windowsi keskkonna tundmine
  • väga hea tehniline taip
  • kohusetundlikkus ja taiplikkus
  • algtasemel inglise keele oskus
  • eesti keel suhtlustasandil
  • soov. eelnev töökogemus tootmises

Ettevõte pakub

väljaõpet tööandja kulul
kindlustunnet tuleviku ees
hubaseid töötingimusi
odavat lõunasööki oma sööklas
palju tööd kiiresti arenevas, oma ala juhtivas ettevõttes
motiveerivaid palgatingimusi (astmepalk): töötasu katseajal 7700 EEK, peale katseaega alates 9000 EEK
arenguvõimalusi meeldivas, 150-liikmelises kollektiivis

Lisainfo

Argos Group OÜ kliendiks on Eesti suurim ja edukaim pehme mööbli tootja, kelle tehased asuvad Tallinnas ja kelle turgudeks on põhiliselt Euroopa Liidu riigid.

Tööpakkumise number
#64894