Värsked tööpakkumised

Arvutijuhtimisega sae operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62278

Tööpakkumise number

62278

Töö kirjeldus

vineermaterjali etteandmine arvutijuhtimisega saele ning vajalike tööoperatsioonide tegemine
arvuti tööprogrammide seadistamine

Nõudmised kandidaadile

  • hea arvutioskus, tugeval tasele Windowsi keskkonna tundmine
  • väga hea tehniline taip
  • kohusetundlikkus ja taiplikkus
  • algtasemel inglise keele oskus
  • eesti keel suhtlustasandil
  • soov. eelnev töökogemus tootmises

Ettevõte pakub

väljaõpet tööandja kulul
kindlustunnet tuleviku ees
hubaseid töötingimusi
odavat lõunasööki oma sööklas
palju tööd kiiresti arenevas, oma ala juhtivas ettevõttes
motiveerivaid palgatingimusi (astmepalk): töötasu katseajal 7700 EEK, peale katseaega alates 9000 EEK
arenguvõimalusi meeldivas, 150-liikmelises kollektiivis

Lisainfo

Argos Group OÜ kliendiks on Eesti suurim ja edukaim pehme mööbli tootja, kelle tehased asuvad Tallinnas ja kelle turgudeks on põhiliselt Euroopa Liidu riigid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. märts 2006
Kuulutus sisestati:
14. märts 2006

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.