Värsked tööpakkumised

Arvutijuhtimisega (CNC) sae operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87453

Tööpakkumise number

87453

Töö kirjeldus

  • vineermaterjali etteandmine arvutijuhtimisega paneelsaele ning vajalike tööoperatsioonide tegemine
  • arvuti tööprogrammide seadistamine

Sobilik ka ajutise tööna puidutööstuse erialal õppivale üliõpilasele!

Nõudmised kandidaadile

  • SOOV. EELNEV PANEELSAE KASUTAMISE KOGEMUS !
  • hea arvutioskus, tugeval tasemel Windowsi keskkonna tundmine
  • väga hea tehniline taip
  • kohusetundlikkus ja taiplikkus
  • algtasemel inglise keele oskus
  • eesti keel suhtlustasandil
  • soov. eelnev töökogemus tootmises

Ettevõte pakub

väljaõpet tööandja kulul
kindlustunnet tuleviku ees
hubaseid töötingimusi
odavat lõunasööki oma sööklas
palju tööd kiiresti arenevas, oma ala juhtivas ettevõttes
motiveerivaid palgatingimusi (sõltub senisest kogemusest, töökiirusest jms)
arenguvõimalusi meeldivas, 150-liikmelises kollektiivis

Lisainfo

Argos Group OÜ kliendiks on Eesti suurim ja edukaim pehme mööbli tootja, kelle tehased asuvad Tallinnas ja kelle turgudeks on põhiliselt Euroopa Liidu riigid.

Töö toimub öövahetuses kella 14-22 ja 22-06 graafiku alusel. Töö kestvus on esialgu planeeritud 3 kuuks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2006
Brutopalk:
Alates 8500 kuni 15000 EEK kuus

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.