Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42008

Arvutiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvutiinseneri tööülesandeks on IT seadmete esmane diagnostika ja hooldus,
töökohaarvutite diagnostika ja hooldus,
kasutajatoe andmine,
arvutite installeerimine.

Ootused kandidaadile

Sobiva kandidaadi teadmised ja oskused:
Microsoft Windows 2000/XP põhiste operatsioonisüsteemide valdamine,
Microsoft Office 2000 kontoripaketi valdamine,
põhiteadmised TCP/IP arvutivõrkudest,
põhiteadmised elektroonikast,
IT riistvara hea tundmine,
kesktasemel inglise keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil,
iseseisvalt töötamise oskus.

Kasuks tuleb töökogemus IT alal.

Ettevõte pakub

kindlat ja stabiilset töökohta,
täiendkoolitust,
võimalusel spetsialiseerumist vastavalt töötaja oskustele ja võimetele ning ettevõtte arendusprojektidele.

Tööpakkumise number
#42008