Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294712

Arvutigraafik/CTP poogendaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Küljendamine
Kujundamine
Poogendamine

Ootused kandidaadile

Programmide tundmine
Ettekujutus trükitööst

Ettevõte pakub

Kindlat tööd
Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Soovitav on kogemus trükikojas või agentuuris

Tööpakkumise number
#294712

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2012
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Actual Print OÜ asub Tabasalus, 13 km Tallinna kesklinnast, ettevõttel on uus büroo-tootmishoone ja kaasaegsed seadmed. Tegevusalaks on trükiste ning reklaammaterjalide tootmine ja müük. Tootevalikusse kuuluvad trükised, kleepreklaam, arvutikujundus jne.

Vaata rohkem