Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198417

Arvutigraafik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kujundustööde (plakatid, voldikud, järjehoidjad jms) teostamine ja trükiettevalmistus
* Fotode ettevalmistus
* Vektograafika

Ootused kandidaadile

* Eelnev kujundus-/ küljendustöö ja trükiettevalmistuse kogemus ( 2-5 aastat)
* Kujundus- ja trükiettevalmistusprogrammide vaba valdamine (Photoshop, InDesigne, Illustraator, Acrobat, Distiller - PC)
* Teadmised trükitehnilistest nõudmistest
* Korrektsus, kohusetundlikkus, suhtlemisoskus, pingetaluvus
* Oskus meeskonnas iseseisvalt töötada ning tähtaegadest kinni pidada
* Kasuks tuleb kõrgharidus, HTML-i ja Flashi tundmine ning veebikülgede administreerimise ja arendamise kogemus.
* vene ja inglise keele valdamine kesktasemel.

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* kaasaegset töökeskkonda
* meeldivaid kolleege

Lisainfo

* CV- le palun lisada enda foto
* Tööandja soovib näha varasemaid töid

Tööpakkumise number
#198417