Värsked tööpakkumised

Arvutigraafik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189620

Tööpakkumise number

189620

Töö kirjeldus

Pakume tööd arvutigraafikule. Töö sisuks on reklaamide, trükiste kujundamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima, kui oled loov ja omad kogemusi töötada järgmiste programmidega:
QuarkXPress Passport , Photoshop, Illustrator. Samuti tuleks kasuks kodulehekülje tegemise oskused.

Võimalust töötada ja areneda stabiilses, oma valdkonda hästi tundvas ja edukas väikeses ettevõttes. Disainikorbis ootab huvitav ja
arenemisvõimalusi pakkuv töö, meeldiv ja tegus seltskond. Saad hea töö eest head tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2010

Firma on tegutsenud alates1997a. juunist.
Tegevusalad: Reklaami- ja disainiteenuste pakkumine, kirjastustegevus.