Värsked tööpakkumised

Arvutigraafik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212011

Tööpakkumise number

212011

Töö kirjeldus

Pakume tööd teenindussektoris, töö seisneb juhi ideede elluviimisel, aktiivsel müügiprotsessis ja projektitöös osalemisel. Töö nõuab väga head bannerite ja reklaamide kujundamist, andmebaaside disaini ja veebilehe hooldamist ja täiendamist. Kasuks tuleb ka veebilehe kujundamine ja loomine.

Nõudmised kandidaadile

Meie nõudmised kandidaadile : aktiivne ja loov suhtumine töösse, algatus- ja töövõime, arvuti riistvara tundmine, arvuti kasutamise vilumus, ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus, eesti, vene ja inglise keele valdamine, erialane kõrgharidus või õpingud kõrgkoolis, hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, hea Interneti ja arvuti kasutamise oskus, hea pingetaluvus, hea reklaami-, müügi- ja enesekehtestamisoskus
täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus.

Meie ettevõte pakub arenemisvõimalust, enesearendamise võimalusi, erialaseid väljakutseid,head seltskonda, huvitavat, iseseisvat ja loomingulist tööd,
oskustele vastavat väärilist töötasu, paindlikku töögraafikut, rahvusvahelisi koostöövõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
11. november 2010

OÜ Serverette on 1999. aastal asutatud firma. Meie tegevusvaldkonnaks on teenindussektor. Seoses kaadri uuendamise ja täiendamisega pakume võimalust liituda meie kollektiiviga.