Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148234

Arvutigraafik-kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

70% infot ümbritseva maailma kohta saame nägemise kaudu. Kogu meid ümbritsev keskkond kujutab endast sümbolite kogumit. On olemas universaalsed ja kõikidele kultuuridele omased sümbolid, kuid on ka selliseid, mille tähendus võib eri kultuurides olla absoluutselt vastupidine. Kõike seda tuleb reklaamikujunduses silmas pidada. Üksnes siis hakkab reklaam end müüma. See ongi meie eesmärk. Iga Plan B välja töötatud visuaalne nägemus on komplekstöö tulemus.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Corel või Adobe programmide valdamine
  • Internetigraafika eripära tundmine
  • Täpsus, meeskonnatöö oskus
  • Pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Huvitavad rutiinivabad projektid
  • Arenguvõimalust
  • Tasemele vastavat töötasu
  • Noort ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Ideede rohkus

Tööpakkumise number
#148234

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2008
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Ta ütles: „Meil on vaja plaani!”
„Peab olema konkreetne tegevuskava, muidu ei saa me kunagi turuliidriks ...”
Pole probleemi, kõik on kontrolli all ja ka selline kava on täitsa olemas.
Pole vaja katsetada plaaniga A, alustage kohe plaanist B.

Vaata rohkem