Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49755

Arvutigraafik-kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on reklaamkuulutuste kujundamise masstöö internetis ja trükimeedias

Ootused kandidaadile

>li>eesti keele valdamine emakeele tasemel

  • animeerimisprogrammide valdamine (GIF-animaator, Flash jms)
  • hea CorelDraw ja Photoshopi oskus
  • animatsioonide tegemise kogemus
  • internetigraafika eripära(de) tundmine
  • portfoolio esitamine
  • MS Office'i tundmine lõppkasutaja tasemel
  • kunstialane haridus
  • valmisolek tiimitööks
  • teadmised trükitehnika vallast
  • vähemalt 1-aastane töökogemus arvutigraafikuna
  • animatsioonialane väljaõpe
  • HTML-keele tundmine
  • rutiinitaluvus

Ettevõte pakub

  • palju tööd stabiilses töökohas
  • põhipalka ja tööle vastavat tulemuspalka
  • professionaalset ja sõbralikku tiimi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

Tööpakkumise number
#49755

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2005
Kuulutus sisestati:
17. august 2005

Rootsi kontserni Eniro AB tütarettevõte Eniro Eesti AS tegutseb alates 1992.aastast. Eesti juhtiva, 85 töötajaga infomeedia ettevõtte missiooniks on kokku viia ostjad ja müüjad kohalike, üleriiklike ja rahvusvaheliste infokataloogide vahendusel. Eniro Eesti tähtsamad tooted on "Ärikataloog" (paberkataloog, CD-ROM, Internet) ja "Kontakt!".

Vaata rohkem