Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32458

Arvutigraafik-kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on reklaamkuulutuste kujundamine telefonikataloogi ja internetti, samuti reklaammaterjalide kujundamine.

Ootused kandidaadile

  • hea CorelDraw ja Photoshopi oskus
  • teadmised trükitehnika vallast
  • internetigraafika eripärade tundmine
  • portfoolio esitamine
  • MS Office'i tundmine lõppkasutaja tasemel
  • vene ja inglise kirjakeele oskus kesktasemel
  • kunstialane haridus
  • valmisolek tiimitööks

Ettevõte pakub

  • palju tööd stabiilses töökohas
  • põhipalka ja tööle vastavat tulemuspalka
  • professionaalset ja sõbralikku tiimi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • vähemalt 1-aastane töökogemus arvutigraafikuna
  • HTML-keele tundmine
  • valmisolek töötamiseks väljaspool tööaega

Tööpakkumise number
#32458