Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515535

ARVUTIGRAAFIK - KUJUNDAJA | DISAINER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Äri- ja reklaamrõivaste ning trükiste kujundamine.
  • Trükifailide ettevalmistus.
  • Toodete graafiline disain.

Ootused kandidaadile

  • Digi-, siiditrüki, kuumpressi ja muu reklaamtrüki valdkonna tundmine.
  • Väga hea arvuti oskus ( töökeskond - PC ).
  • CorelDraw X8, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.
  • Hea värvitunnetus.
  • Kiire õppimisvõime.
  • Kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus.
  • Väga hea eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
  • Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt teadmistele / oskustele.
  • Häid töötingimusi.
  • Sõbralikku kollektiivi.
  • Arenemisvõimalust.

Tööpakkumise number
#515535

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

  • SIIDITRÜKK
  • KUUMPRESSTRÜKK
  • SUBLIMATSIOONTRÜKK
  • DTG TRÜKK
  • DIGITRÜKK

  • REKLAAM- JA SPORDIRÕIVAD
  • TÖÖRÕIVAD

    Vaata rohkem