Värsked tööpakkumised

Arvutigraafik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36696

Tööpakkumise number

36696

Töö kirjeldus

Trükioriginaalide ettevalmistus siidi-ja digitrükki.
Kanga trükk digiseadmedega. Tikkimisprogrammide tegemine.
Abistamine reklaammaterjali ettevalmistamisel.

Nõudmised kandidaadile

Hea arvuti ja kujundusprogrammide kasutamisoskus.
Kohusetundlikkus, aktiivsus ja korrektsus.
Soome ja inglise keele oskus ning teiste arvutiprogrammide kasutamisoskus tuleb kasuks.

Soliidne töökoht arenevas ettevôttes Tallinna kesklinna lähedal.
Mitmekülgne ja huvitav töö.
Korralik palk.

Lisainfo

CV ja portfoolio (3-5 tööd) saata aadressile maija.riitta@tavako.com

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2004
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2004

Tegeleme logolippude ja reklaambannerite ning firmatekstiilide
tootmise ja müugiga. Reklaammaterjale valmistame nii siiditrükk- kui digitehnikas
Tallinna kesklinna lähedal Pae tänaval. Pakume ka kangaste trükkiteenust tootmisettevôttetele. Oma toodangut turustame nii Eestis kui Soomes.