Värsked tööpakkumised

Arvutigraafik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26398

Tööpakkumise number

26398

Töö kirjeldus

Reklaammaterjali disain.
Trükioriginaalide ettevalmistus siidi-ja digitrükki.
Tikandite ettevalmistus.

Nõudmised kandidaadile

Hea arvuti ja kujundusprogrammide kasutamisoskus
Tikkimiprogrammide tundmine
Kohusetundlikkus, aktiivsus ja korrektsus

Soliidne töökoht arenevas ettevôttes Tallinna kesklinna lähedal.
Mitmekülgne ja huvitav töö.
Korralik palk.

Lisainfo

CV ja portfoolio (3-5 tööd) saata aadressile maija.riitta@tavako.com

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2004

Tegeleme logolippude ja reklaambannerite ning firmatekstiilide
tootmise ja müugiga. Reklaammaterjale valmistame nii siiditrükk- kui digitehnikas
Tallinna kesklinna lähedal Pae tänaval, kus asub ka meie ômblustsehh. Pakume
ka kangaste trükkiteenust tootmisettevôttetele. Oma toodangut turustame nii Eestis
kui Soomes.