Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169243

Arvutigraafik (Flash)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Flash arvutigraafiku tööülesanneteks on Online-mängude graafiliste lahenduste loomine, olemasolevate mängude vektoriseerimine Flash'i jaoks.

Ootused kandidaadile

Edukas kandideerimine eeldab häid teadmisi programmidest Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ja Adobe Flash. Kandidaadilt eeldame ka heal tasemel eesti- ja inglise keele oskust.

- põnevat ja oskustele vastavat tööd rahvusvahelises töökeskkonnas;
- motiveerivat töötasu, mitmekesist lisahüvede- ja soodustuste paketti;
- erialaseid koolitusi;
- nooruslikke ja abivalmeid kolleege.

Tööpakkumise number
#169243

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
14. november 2008

Playtech Estonia OÜ on Tartus tegutsev tarkvarafirma, mis kuulub rahvusvahelisse kontserni Playtech Group ning tegeleb online-mängude komplekslahenduste loomise, arendamise ning haldamisega. See pidevalt laienev valdkond pakub hetkel tööd enam kui 320-le erinevate oskustega Tartu inimesele.

Vaata rohkem