Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116845

Arvutigraafik-disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Reklaammaterjalide trükieelne ettevalmistus

Ootused kandidaadile

- Materjalide trükkimiseks ettevalmistamise kogemus
- Kohusetundlikkus ja korrektsus
- Valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töövahendeid
- hea töö eest head palka

Tööpakkumise number
#116845

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik või praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2007

Proxim Capital kuulub Proxim Group ettevõtete gruppi ja on orienteeritud investeerimisprojektide juhtimisele Eesti territooriumil.

Proxim Capital on kontserni peafirma, millesse kuuluvad ettevõtted, mis tegutsevad infotehnoloogia, hulgimüügi ja meditsiiniliste teenuste osutamise vallas.

Vaata rohkem